Oznakowanie poziome farby

AquaRoute

Drogowe farby wodorozcieńczalne

Bezpieczna dla środowiska

Farbę na bazie wody AquaRoute® bardzo łatwo się nakłada. Skład farby AquaRoute® sprawia, że jest ona przyjazna dla środowiska, nieszkodliwa dla zdrowia, bezpieczna w transporcie, a także nie stwarza zagrożenia pożarem ani wybuchem.

AquaRoute® – dla różnych rodzai liń

Nadaje się ona do malowania linii segregacyjnych i krawędziowych na drogach lokalnych i krajowych o nawierzchniach betonowych i bitumicznych.

Bardzo szybka realizacja

W celu zapewnienia krótkiego czasu schniecia znakowanie AquaRoute® jest natryskiwane z użyciem akceleratora suszenia: AquaRoute® UWS TwinDry. Dzięki temu czas schnięcia jest krótszy, a czas uzyskania przejezdności po nałożeniu został obniżony ponizej 60 sekund, w zależności od grubości mokrej warstwy.

Szybka realizacja

Zadzwoń

HSRoute

Rozpuszczalnikowe farby drogowe

Doskonała widoczność

HSRoute® to farby o niskiej zawartości rozpuszczalnika i wysokiej zawartości części stałych do wykonywania oznakowania typu I i II (cechujące się zwiększoną widocznością w mokrych warunkach w nocy). Nadają się one doskonale do oznakowania na nawierzchniach betonowych i asfaltowych; są wykorzystywane do malowania linii na drogach lokalnych i krajowych, a także linii i znaków na płytach i pasach startowych lotnisk.

HSRoute® – każdy typ nawierzchni

Dzięki charakterystycznym właściwościom Farby do znakowania dróg HSRoute® mogą być stosowane na każdym typie nawierzchni. Farby HSRoute® AntiSkid to powłoki antypoślizgowe o dużej szorstkości. Najlepiej nadają się one do malowania linii na drogach, a także na parkingach i innych mniejszych powierzchniach.

Na zewnątrz i wewnątrz

Systemy HSRoute® POX to farby do znakowania na bazie rozpuszczalnika, przeznaczone do wykonywania oznakowania wewnątrz i na zewnątrz. Potwierdziły one swoją wysoką odporność na obciążenia mechaniczne i siły ścinające na parkingach i w obiektach magazynowych. Dodatkowo, systemy te charakteryzują się znacznie ograniczonym ciemnieniem

Oznakowanie nawierzchni dróg i magazynów

Zadzwoń

DekoMark

Znakowania kreatywne i dekoracyjne

Kolorowo, wyjątkowo

Znakowania kreatywne i dekoracyjne DecoMark® zapewniają rozwiązania do tworzenia zindywidualizowanych i specjalnych znaków graficznych, gier itp. Jedyną granicę stanowi wyobraźnia klienta! Opatentowany system DecoMark® Easy ułatwia i przyspiesza nakładanie skomplikowanych wzorów.

DecoMark® – kreatywnie

Znakowania DecoMark® są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu można łatwo zaprojektować wyjątkowe i inspirujące znaki i symbole. Pełne żywych barw symbole DecoMark® cieszą i inspirują każdego.

Tylko wyobraźnia jest ograniczeniem

Gry podwórkowe DecoMark® mogą dotyczyć tematyki pisania i liczenia, stanowiąc alternatywną i zabawną metodę nauki. DecoMark® otwiera nowe możliwości w zakresie znakowania miejsc parkingowych i wjazdów do zabudowań. DecoMark® zapewnia swobodę nietuzinkowego projektowania przestrzeni publicznej, tak aby była ona jaśniejsza i przyjemniejsza w odbiorze.

Ty określasz swoje wymagania
My je spełniamy!

Zadzwoń

AquaRoute DecoPox

Znakowania do specjalnych i większych powierzchni

Trwałe i szybkie

AquaRoute® DecoPox to farba łącząca zalety typowej farby na bazie wody, to znaczy szybkie schnięcie i czas do umożliwienia przejazdu po nałożeniu poniżej 60 minut, z parametrami ulepszonymi dzięki epoksydowym wiązaniom poprzecznym.

Powierzchnie specjalne

Farba AquaRoute® DecoPox została zoptymalizowana pod kątem wykonywania znakowania na powierzchniach specjalnych, takich jak parkingi, ścieżki rowerowe, place zabaw czy nawierzchnie asfaltowe i betonowe imitujące bruk.

Idealnie kryjąca

Dzięki dobrym właściwościom kryjącym i samopoziomującym ta hybrydowa farba wodno-epoksydowa nadaje się idealnie do zastosowań dekoracyjnych oraz do znakowania większych powierzchni.

W czym możemy pomóc

parkingi i oznakowanie przy terenach zakładowych

oznakowanie poziome w fabrykach i halach produkcyjnych

oznakowanie poziome parkingów i garaży

malowanie linii na hali produkcyjnej i magazynów

Współpracuj z nami

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym malowaniu linii i pasów, które mają kluczowe znaczenie dla poprawy bezpieczeństwa i organizacji na Twoim parkingu lub terenie przyzakładowym. Oznakowanie poziome jest nie tylko estetyczne, ale również spełnia ważną rolę w zapewnieniu płynnego i bezpiecznego ruchu pojazdów oraz pieszych. Dlaczego warto powierzyć nam zadanie oznakowania Twojego terenu:

R

Doświadczenie i profesjonalizm

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają najnowsze standardy i przepisy dotyczące oznakowania poziomego. Dzięki temu możesz być pewien, że prace zostaną wykonane zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz w sposób zapewniający maksymalną funkcjonalność i trwałość oznakowania.

R

Wysokiej jakości materiały

Stawiamy na jakość, dlatego używamy tylko najlepszych materiałów malarskich, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV oraz intensywny ruch pojazdów i pieszych. Dzięki temu nasze oznakowanie będzie długotrwałe i estetyczne, nawet w trudnych warunkach.

R

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy teren jest inny, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nasz zespół przeprowadza dokładną analizę Twojego terenu, uwzględniając wszelkie ograniczenia i specyficzne wymagania. Dzięki temu zapewniamy optymalne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

R

Bogata oferta oznakowania i naprawy nawierzchni

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług oznakowania poziomego, w tym malowanie linii podziału miejsc parkingowych, pasów ruchu, strzałek kierunkowych, symboli pieszych i wiele więcej. Ponadto naprawiamy ubytki w nawierzchni najnowszymi technologiami. Bez względu na wielkość i złożoność projektu, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.

R

Terminowość

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zawsze staramy się dotrzymać ustalonych terminów. Działamy sprawnie, niezależnie od skali zlecenia, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się nowym, bezpiecznym oznakowaniem.